Aktuality

Neřád!

20.10.2021

Dva roky od vydání detektivního thrilleru Luciferova pomsta (nakladatelství Petrklíč) vychází další napínavá kniha řadící se do detektivního žánru. NEŘÁD! Detektivní příběh vydaný v rámci edice Původní česká detektivka je již na cestě do vašich oblíbených knihkupectví. V některých je dokonce už dnes dostupný!

Chladné počasí, padající listí, znaky podzimu všichni velice dobře známe. Letošní podzim však přináší i něco nového! Ve vašich oblíbených knihkupectvích bude co nevidět k dostání nový detektivní román českého spisovatele Borise Steinbauera.

Ačkoli začíná teprve léto, neuškodí menší upoutávka na podzimní knižní novinku. Po úspěšné spolupráci s nakladatelstvím Petrklíč, které vydalo první dvě Borisovy knihy a umožnilo mu tím vstup do spisovatelského života, nastal čas udělat další významný krok. Tímto krokem je spolupráce s nakladatelstvím MOBA.

Humans of PrF

12.05.2021

https://pravo21.cz/studium/humans-of-prf-boris-steinbauer<br>

Boris Steinbauer byl pozván do pořadu Otazníky, který má na svém programu regionální televize I-Vysočina. Díl, v němž se dozvíte o knihách, postupech při psaní, hledání nakladatelství, křtech a dalších zajímavostech, je již nyní dostupný na YouTube (https://youtu.be/QZ4efTOokFo).

V dnešním vydání Jihlavských listů (29.11.2019) najdete zajímavý článek. Dozvíte se nejen něco o knihách, ale i pár dosud ne příliš známých informací z minulosti, např. po kom dostal Boris své křestní jméno. Autorem článku je kulturní redaktor Jiří Varhaník.

Důležité!!! Na internetu se objevily stránky nabízející knihu Luciferova pomsta v elektronické podobě. Berte, prosím, na vědomí, že kniha Luciferova pomsta NEMÁ svoji elektronickou podobu. Nabízí-li ji tak někdo, dělá to bez jakéhokoli oprávnění. Není jisté, zda tuto elektronickou podobu má či zda pouze tahá z lidí peníze. Obě knihy jsou ale zatím...