Aktuality

Boris Steinbauer byl pozván do pořadu Otazníky, který má na svém programu regionální televize I-Vysočina. Díl, v němž se dozvíte o knihách, postupech při psaní, hledání nakladatelství, křtech a dalších zajímavostech, je již nyní dostupný na YouTube (https://youtu.be/QZ4efTOokFo).

V dnešním vydání Jihlavských listů (29.11.2019) najdete zajímavý článek. Dozvíte se nejen něco o knihách, ale i pár dosud ne příliš známých informací z minulosti, např. po kom dostal Boris své křestní jméno. Autorem článku je kulturní redaktor Jiří Varhaník.

Důležité!!! Na internetu se objevily stránky nabízející knihu Luciferova pomsta v elektronické podobě. Berte, prosím, na vědomí, že kniha Luciferova pomsta NEMÁ svoji elektronickou podobu. Nabízí-li ji tak někdo, dělá to bez jakéhokoli oprávnění. Není jisté, zda tuto elektronickou podobu má či zda pouze tahá z lidí peníze. Obě knihy jsou ale zatím...

Detektivní thriller Luciferova pomsta vzbuzuje již od počátku zájem, který těší autora i nakladatelství. A kniha je nadále dostupná ve velkých i menších knihkupectvích po celé České republice a na Slovensku. Stavy na jednotlivých prodejnách lze ověřit buď na místě anebo na webových stránkách jednotlivých knihkupectví.

Hned druhý týden po vydání byla kniha Luciferova pomsta pokřtěna v Knihkupectví Academia na Václavském náměstí. Křest, jehož se ujala historička a spisovatelka Michaela Košťálová, proběhl za příjemné atmosféry v zaplněné literární kavárně, navíc s hudebními vsuvkami Pavla Štědrého.

Téměř dva měsíce od vydání se kniha Žena, která zmizela dočkala svého křtu. Stalo se tak v jedné olomoucké restauraci při pravidelné schůzce Studentské právní poradny fungující v rámci Právnické fakulty Univerzity Palackého. Atmosféra byla velmi příjemná a kniha byla jaksepatří pokřtěna.