Knihy

Detektivní série s kpt. Sylvií Kurtišovou

Neřád (2021)

Z nevinného setkání se vyklubal boj o holý život a temné síly se probudily k životu...

Tým olomouckých kriminalistů má tak plné ruce práce. Neexistuje sice nic, co by pozůstalým nahradilo způsobenou bolest, přesto svět potřebuje někoho, kdo bude proti skrytým silám bojovat. Možná pomůže nadějná posila z Prahy, navždy spojená s dopadením jednoho z nejbrutálnějších vrahů, který se kdy po českém území pohyboval. Musí se však nejprve vypořádat s vlastní bolestí - a to co nejdříve, protože, jak už to u závažných kriminálních činů bývá, začíná boj s časem...

Smrtící obhajoba (2023)

Kat se probouzí, vytahuje blyštivé ostří a nadechuje se.

Dokáže nadějný student Sebastian následující dny, které budou skutečnou zkouškou jeho života, ustát? Musí si poradit sám, protože i jeho nejbližší se starají jen sami o sebe. Možná ale bude tato zkouška nad jeho síly. Zlo totiž nezná hranice a své o tom ví i kapitánka Kurtišová, která se v jiném koutě země dočkala povýšení, aniž by jí to však přineslo klid. Ať už je to instinkt nebo zkušenost, ve své nové kanceláři moc dlouho neposedí. 

Poslední zboží (2024)

Prst je přikládán na spoušť a bedna se uzavírá.

Před olomouckou drogerií je při pravidelném doručování zboží složena bedna s tělem mrtvého muže. Na místo přijíždí kapitánka Sylvie Kurtišová se svým týmem. Seznam podezřelých se rychle rozrůstá a záhadných okolností přibývá také. Sylvie musí i tentokrát napnout všechny své síly, aby dokázala najít a zastavit vraha… 

Dále vyšlo

Žena, která zmizela (2019)

Jsme skutečně tak silní, jak si v časech dobrých myslíme? Opravdu známe svět kolem sebe? Jednou možná přijde den, kdy zjistíme, že vše, v co jsme doposud věřili, je úplně jinak. Ztratíme to, co je pro nás nejcennější.

Je v našich silách víry znovu nabýt a ztracené získat zpět? Příběh vyprávějící o několika týdnech života nadějného právníka Jiřího Horáka plný napětí, překvapivých zvratů a námětů k zamyšlení nedá čtenáři spát. Možná kdyby se Jiří v určitých situacích zachoval jinak, mohl se jeho život ubírat jiným směrem. Ale není lepší jednat a ze všech sil se snažit zachránit, co půjde, než se utápět v úvahách o vlastní vině či nevině?

Sebelítostí nikomu nepomůžeme... 

Luciferova pomsta (2019)

Po pražských ulicích se jako přízrak pohybuje vrah, samozvaný Lucifer. Kdo to je? Kdo se vydává za vládce pekla? Proč se objevil zrovna v Praze? A co ho k jeho činům vede? Minulost? Závist? Nebo pouhá zvrhlost?

Radosti, touhy i problémy ustupují do pozadí. Kriminální policie má před sebou jeden z nejtěžších případů. Zlo, které povstalo, je kruté a nepředvídatelné. Dokáží kriminalisté chytit někoho, kdo po sobě nezanechává stopy?

Něco bývá nakonec jednodušší, než se na první pohled zdá. Znamená to ovšem, že policie Lucifera zavčas zastaví?